poniedziałek, 22 maja 2017

Rozświetlający, nie wysuszający puder pod oczy - DIY tuning pudru

Jakiś czas temu pokazywałam Wam na blogu najszybsze i najłatwiejsze DIY pudru na świecie 


Dziś zaś powiem Wam, że jeśli marzy się wam całkiem dobrze kryjący a rozświetlajacy puder pod oczy lub na całą twarz nic prostszego. 
Od dawna wspominam na blogu o sklepie kolorówka.com z którym nie mam żadnych powiązań, ani nie jestem przez nich sponsorowana  wspominam o nim często a to tylko i wyłącznie z powodu asortymentu. 

Jeśli już pokruszyłyśmy i wymieszałyśmy Nasze kończące się pudry wystarczy dodać do nich jedynie mikę aby uzyskać taki efekt jaki Nas zadowala, jeśli puder jest za ciemny wystarczy dodać innego produktu dostępnego w sklepie (nie chcę pisać jakiego bo już i tak zaraz wyjdzie, że sponsorowany). 
Powiem wam, że jak już się przełamiecie i zaczniecie mieszać ze sobą kosmetyki, mikę itd odkryjecie, że w zasadzie jesteście w stanie stworzyć najlepszy cień do powiek bo zrobicie to same a trudność przedsięwzięcia jest prosta jak drut po prostu wymieszaj ze sobą ;)
Mam nadzieję, że ten skromny wpis otworzy Wam oczy na to co najlepsze w kosmetykach na zabawę i radość jaką daje przygotowanie czegoś własnego i zaręczam, że jest to dokładnie takie proste jak wygląda.

1 komentarz:

  1. Niestety moją skórę pod oczami wysusza wszystko. A korektor nie zbiera się tylko wtedy... gdy go nie przypudruję. Haha

    OdpowiedzUsuń

Mój Blog jest Hate Free, nienawistne komentarze nie będą publikowane.

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję ;)