sobota, 8 czerwca 2013

Oriflame Wonder Lash Eye Enhancer Mascara- Pearly green


"Rzęsy o jakich marzyłaś - maksymalnie długie, gęste, podniesione i jedwabiście gładkie! Rewolucyjna szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go idealnie gładko, bez grudek. Super trwałe pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy."
W sezonie wiosna/ lato 2013 zieleń jest jednym z trendów w makijżu (trendy sezonu prezentowałam w pościeTUTAJ, również na wizażu zieleń jest jednym z dominujących kolorów http://wizaz.pl/Makijaz/Trendy-w-makijazu/Zielony-makijaz )
Jako, że mi zielony makijaż średnio pasuje a za kolorowymi tuszami do rzęs przepadam (jeden prezentowałam TUTAJ ) długo się nie zastanawiałam jak zobaczyłam w katalogu odcień pearly green 
może to w końcu taki zielony akcent na jaki mogę sobie pozwolić w makijażu?


 Co do szczoteczki jest ona typowa w tej maskarze, silikonowa z dłuższymi i krótszymi silikonowymi "igiełkami", które ładnie rozczesują rzęsy. Odcień jak widać na szczoteczce to zieleń, zgaszony ładny zielony.
A teraz rzęsy przed: 


i rzęsy po:

Jak widać rzęsy są podkreślone, wydłużone a kolor zielony jest zauważalny. Nie jest to szmaragd (ale i na taki nie wygląda na szczoteczce). 
Jestem zadowolona z maskary, miłe urozmaicenie makijażu w lato.

2 komentarze:

  1. Rzeczywiście można dostrzec zielone tony:) Ostatnio używam granatowej maskary Yver Rocher, która okazała się sporym rozczarowaniem, ponieważ jej odcień przypomina czerń;/

    OdpowiedzUsuń
  2. Z kolorowych tuszy mi najbardziej pasowała Sally Hansen NYC Color Bright Mascara.

    OdpowiedzUsuń

Mój Blog jest Hate Free, nienawistne komentarze nie będą publikowane.

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję ;)