niedziela, 5 lutego 2017

Azjatycka baza pod makijaż, która działa cuda? Peripera Blur Pang Peach


Bazy pod makijaż używam od kilkunastu już lat, czasami codziennie czasami od wielkiego dzwonu. Kiedyś skupiłam się jedynie na tych silikonowych, ale one nie zawsze mi służą dlatego postanowiłam przerzucić się na inny typ bazy. Kiedy byłam w Korei Korea w 8 dni nadarzyła się wspaniała okazja aby sprawdzić jakąś bazę pod makijaż. Padło dość losowo na Periperę. 

Baza ta jak większość koreańskich kosmetyków, ma nie tylko przedłużać trwałość makijażu, ale i przynosić konkretne benefity Naszej skórze. Co zawiera owa baza? Jeszcze się zdziwicie. 

Siarę z Nowej Zelandii. Tak, tak siarę nie siarkę. Jest to w uproszczeniu mówiąc takie pierwsze mleko. W porównaniu do mleka właściwego, siara jest bogata w białka, zawiera dużo witaminy A, sodu i chlorków. Ma to nadać Naszej skórze miękkość, witalność i chronić ją przed negatywnymi wpływami środowiska. 

Kozie mleko z wyspy Jeju. Odżywcze działanie dla Naszej skóry. 

VITA COMPLEX10: kompleks 10 witamin B5, B7 tym, B9, C, E, A, B1, B2, B3 i B4 dla zdrowej i bardziej promiennej skóry.

Są dostępne trzy wersje: Peach Milk Blur, Pure Milk Blur i Banana Milk Blur. 
Idąc za życiowym doświadczeniem chciałam wsiąść tą, której najmniej zostało. Otóż bananowej nie było ani jednej sztuki zaś brzoskwiniowa była ostatnia i dlatego ją wzięłam. Wersja brzoskwiniowa przeznaczona jest do szarej i zmęczonej cery. Ma wyrównać koloryt a jej systematyczne użytkowanie ma zwiększyć witalność mojej skóry. 

Baza ma lekką konsystencję, różowawy kolor i wspaniały brzoskwiniowy zapach. Przedłuża trwałość podkładu, daje efekt tak popularnego ostatnio miękkiego rozmycia. Po prostu to jedna z moich ukochanych baz i nie wiem czym ja ją zastąpię. 

Jeśli będziecie miały okazję ją kupić to śmiało. To jedna z lepszych baz jakie miałam. Jej cena to ok 40 zł na eBayu. Szkoda, że jest tak słabo dostępna oraz że z kosmetyków do makijażu w Polsce jedynie kremy BB i CC są jakoś dostępne. 

1 komentarz:

Mój Blog jest Hate Free, nienawistne komentarze nie będą publikowane.

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję ;)