czwartek, 19 marca 2015

Arabian Nights Smoke & Shadows: Makijaż zieleń z brązem

Od jakiegoś czasu oglądam serial "Wspaniałe stulecie" i jestem zachwycona strojami oraz ozdobami noszonymi przez aktorów. 
Szczególną moją uwagę zwróciły tkaniny oraz dobór kolorów szczególnie zestawienie niebieskiego z brązowym oraz zielonego z brązowym. Te zestawienie jest po prostu śliczne. 
Idąc tą drogą zestawiłam w makijażu te dwa kolory, wiem że jeśli chodzi o technikę oraz dostępne narzędzia odbiegam od profesjonalnych bloggerek jednak ja z makijażem nie wiąże swojej ścieżki kariery a jest on jedynie odstresowującym mnie hobby. 

Użyłam:

*palety Sleeka Arabian Nights tradycyjnie już dwóch kolorów zielni jakie posiadam czyli : Hocus Pocus a na dolną powiekę Sultan's Garden 


*oraz brązy z paletki Avon Mocha Latte średni brąz jako kolor w załamaniu powieki oraz ciemny brąz na zewnętrzną część powieki ruchomej* tusz to Lovely, Curling Pump Up MascaraNa przejściu kolorów w zasadzie wyszło mi coś podobnego do Catrice 410 C'mon Chameleon' lub Inglot AMC 85 pokazywałam oba cienie TUTAJ i w zasadzie po tych cieniach mogłam się domyśleć, że brąz i zieleń będą do siebie wspaniale pasować. 1 komentarz:

Mój Blog jest Hate Free, nienawistne komentarze nie będą publikowane.

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję ;)