środa, 23 marca 2016

Tusz lepszy niż sex- Better than sex od Too Faced

Dziś szybki post o kolejnym produkcie z marki Too Faced, który posiadam dwa poprzednie produkty to oczywiście ich kultowe czekoladki:

Moje paletki #1: Too Faced Choloate Bar vs. Sleek Oh so special 

Too Faced Semi Sweet Chocolate Bar słodycz, która nie pójdzie w biodra

Zainteresowanych odsyłam również do makijaży wykonanych tymi paletkami. Przejdźmy jednak do gwiazdy tego posta czyli do tuszu do rzęs, który jest lepszy niż sex. Na stronie Sephory przeczytamy: "Mascara tak uwodzicielska, że jest „Better Than Sex”! Formuła zawiera najczarniejsze pigmenty, zwiększa objętość, wydłuża, podkręca rzęsy dając wielowymiarowy, ekstremalny efekt. Szczoteczka w kształcie klepsydry, zainspirowana linią kobiecego ciała, umożliwia wielowymiarowym włóknom dotarcie do każdej rzęsy i pokrycie ich kolorem czarnym jak węgiel."
Posiadam miniaturę tego tuszu ponieważ ciągle mam jeszcze kolejne opakowanie swojego ukochanego tuszu  Najlepszy tusz na świecie, opakowanie zawiera 4,8 g produktu i myślę, że da mi jakiś pogląd na kosmetyk.

 Sam wygląd opakowania wydaje mi się typowo kobiecy (różowo-złote). Producent nie omieszkał poinformować Nas o tym, że nasze rzęsy uzyskają 1944% więcej objętości.Na prawdę jest ktoś kto wierzy w takie obietnice? I czemu producenci uważają klientów za ciemna masę umieszczając takie obietnice. 


Co do szczoteczki jest ona tradycyjne nie silikonowa, naszpikowana włosiem. I faktycznie ma kształt klepsydry zupełnie jak w tuszu MaxFactor Max Factor Wild Mega Volume Maskara, Drugie podejście do Max Factor Wild Mega Volume Maskara


Efekty
Moje oko nie uzbrojone, golusieńkie bez tuszu.
A oto rzęsy pokryte jedna warstwa tuszu Too Faced

Widać różnicę. rzęsy posiadają więcej objętości i są grubsze. Sam efekt bardzo mi się podoba, ale pewnie nie skusze się na pełnowymiarowe opakowanie.
W wielu komentarzach w internecie znalazłam opinię, że tusz ten się osypuje otóż mój się nie osypał, ale może dlatego że jest jeszcze świeży?
Jak dla mnie minusem tego tuszu może być cena 95 zł a wiem, że podobny efekt można osiągnąć innymi maskarami.
Wracając do mojej głównej zagwozdki czy maskara może być lepsza od sexu? Otóż chyba zależy dla kogo :P dla mnie nie może.

4 komentarze:

 1. Super efekt! Sama zastanawiam się nad tą maskarą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maskara bardzo dobra i tańsza niż mój ukochany Lancome.

   Usuń
 2. To szczęście że się nie osypywał. Moja mascara od pierwszego nałożenia się osypuje, więc tylko ryzykuję jej użycie gdy wychodzę gdzieś na chwilę. Ale uważam że nie jest to do zaakceptowania i musze ją wyrzucić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to za taką cenę to faktycznie masakra jakaś nie maskara.

   Usuń

Mój Blog jest Hate Free, nienawistne komentarze nie będą publikowane.

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję ;)