czwartek, 31 stycznia 2013

Różne odcienie różu

Astor Lacque Deluxe 831 Pink Delight

"Teraz Twoje paznokcie mogą rozbłysnąć, nabrać idealnego, profesjonalnego i długotrwałego wyglądu. Tajemnica kryje się w unikalnej formule Lycra®, zapewniającej niezwykłą elastyczność, długotrwałość i ochronę przed efektami uderzenia. Szczoteczka Salon Pro Brush jest płaska i wygięta, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu malowanego paznokcia. Szczoteczka została podwójnie zagęszczona, więc lakier rozprowadza się po paznokciu w niespotykanie równy i precyzyjny sposób. 
Do 10 dni blasku, nieskazitelny efekt oraz inspirujący wybór odcieni ASTOR - kolorystycznego eksperta!"

"To pierwszy lakier Astor gwarantujący intensywny, głęboki kolor i olśniewający połysk aż do 10 dni.
Wzbogacony niepowtarzalną mieszanką włókien Lycra, wapnia, keratyny oraz złota, lakier Lacque DeLuxe nie odpryskuje, nie pęka i aktywnie wzmacnia płytkę paznokcia.
Innowacyjny, dwukrotnie gęstszy pędzelek pokrywa całą powierzchnię paznokcia i pozwala uzyskać doskonały efekt już za pierwszym pociągnięciem."
Jak dla mnie to taki róż indyjski czyli ciepły różowo-brązowy (mimo, że w mojej wyobraźni róż indyjski jest wściekle różowym kolorem). O kolorze różowym można przeczytać między innymi TUTAJ


Co do lakieru to długo schnie. No i nie ma mowy by trzymał się 10 dni ale nie wiem czy ktokolwiek wierzy w obietnice producenta. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mój Blog jest Hate Free, nienawistne komentarze nie będą publikowane.

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję ;)