środa, 26 sierpnia 2015

A England CROWN OF THISTLES

Dziś pora na mój nowy nabytek z firmy A England. to dzięki tej firmie pokochałam lakiery holograficzne i darze je miłością na tyle, że lakier z tej firmy umieściłam w poście o swoich ulubionych lakierach <KLIK>. 
Lakier pochodzi z kolekcji Elizabeth & Mary i mimo, że miałam ochotę na zupełnie inny kolor został on wyprzedany i w ten sposób droga eliminacji skusiłam się właśnie na Crown of Thistles.


Lakier jest znajduje się w klasycznej i eleganckiej buteleczce, sam pędzelek również jest klasyczny niezbyt płaski, wygodny.


W butelce już widać holograficzne drobinki cudo <3. Lakier ma piękny fioletowy kolor a drobinki sprawiają, że uzyskuje on głębi. kryje przy 1 warstwie i ma żelkowy połysk. Lakiery tej firmy to cudo, nawiązując do napisu na butelce naprawdę moje dłonie czują się i wyglądają jak "ukoronowane" (crown your hands and feet).


Jeśli chodzi o sam wygląd na paznokciu nie mogłam się oprzeć i strzeliłam chyba zylion fotografii gdyż bardzo trudno uchwycić te drobinki. Na niektórych zdjęciach mam jeszcze brudne skórki, przepraszam ale wynika to z tego, że jak go zobaczyłam na paznokciach to MUSIAŁAM zrobić mu zdjęcia. Tak więc za obniżenie estetyki zdjęcia przepraszam.
Jeśli chodzi o trwałość to niestety 3 dni :(. Lakiery tej firmy są dość ciężkie do zdobycia oraz drogie ale efekt jaki dają na paznokciu jest niesamowity.

4 komentarze:

  1. Zabawne, że stworzono kolekcję inspirowaną dwiema kobietami, które zwalczały się wzajemnie (delikatnie rzecz ujmując). :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Uwielbiam nazwy tych lakierów oraz ich kolekcji.

      Usuń

Mój Blog jest Hate Free, nienawistne komentarze nie będą publikowane.

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję ;)